Учредители:

Молодежное правозащитное Движение

Партнеры:

Декларация Сети на украинском

Декларація Міжнародної Мережі з Прав Студентів
(International Network for Students Rights)

Ми, студенти різних міст, країн і світів, вважаємо, що:

- Справжній студентський рух, як і будь-який громадський рух, неможливий без прагнення до свободи і захисту гідності особистості.

Вільний студентський дух споконвіку був присутнім у студентському середовищі і прагнув до розширення простору свободи як усередині Alma Mater, так і взагалі у суспільстві.

- Студентська солідарність не має кордонів.
Студентські братства виникали і продовжують виникати, об'єднуючи однодумців, соратників і друзів на різноманітних підставах. Ми вважаємо важливим підтримувати існуючі студентські ініціативи і проявляти солідарність з тими з нас, хто піддається переслідуванням за свої переконання або за вираження своєї громадської позиції.

- Студентів у першу чергу об'єднують цінності навчання і свободи творчості.
Найважливіша мета студентів як творчих особистостей – пошук знання і створення знань. Університет – не освітній конвеєр і не інструмент відтворення пануючих ідеологій, а простір творчості, пошуку і діалогу, отримання знань і створення сенсів.

Все починалось з вагантів, мандруючих середньовічних студентів, які переміщувались з міста в місто, з країни в країну у пошуку справжніх вчителів, друзів і пригод. Сьогодні для просування і підтримки ідей свободи, солідарності, навчання і творчості серед студентів - сьогоднішніх, минулих і майбутніх - ми, разом з нашими однодумцями, заявляємо про своє бажання взяти участь у розвитку і будівництві Міжнародної Мережі з Прав Студентів як широкої платформи для спільних дій, інформаційного обміну і взаємної підтримки.

Назад >>

Поиск

Акция!

Подпишитесь на новости

Укажите Ваш e-mail